سوالات آزمون ضمن خدمت مددکاری اجتماعی

سوالات ضمن خدمت مددکاری اجتماعی

مجموعه ای بسیار کامل مشتمل بر منابع و نمونه سوالات ضمن خدمت مددکاری اجتماعی و سوالات اصلی آزمون های برگزار شده و در حال برگزاری آزمون های اول , دوم و سوم ممدکاری اجتماعی را در قالب پکیج دانلودی بر پایه pdf فراهم کرده ایم که همینک میتوانید از بانک نمونه سوال این مجموعه را دریافت نمایید .

بروزرسانی جدید - حاوی آزمون های برگزار شده قبلی ؛ سوالات سراسری و استانی 

برای دانلود کلیک کنید

سوالات ضمن خدمت مددکاری اجتماعی

لازم به توضحی است که این بسته تا پایان دوره بصورت مرتب بروز خواهد شد و همراه بسته دانلود سوالات ضمن خدمت مددکاری اجتماعی یک کد تخفیف 100 درصدی ویژه دانلود نامحدود و چندین باره این محصول هم برای شما ارسال خواهد شد تا بتوانید روزانه آپدیت های اضافه شده را دریافت کنید.

زمان های مناسب دریافت بروزرسانی سوالات :

سعی داریم همه روزه از ساعت 18 تا 19 موارد و سوالات جدید را به این مجموعه اضافه کنیم و بهترین زمان برای مراجعه به سایت و دریافت بروزرسانی های جدید سوالات ضمن خدمت مددکاری اجتماعی هر روز بعد از ساعت 19 میباشد .

آزمونهای مددکاری اجتماعی

زمانبندی برگزاری آزمونهای مددکاری اجتماعی (مقدماتی)

کددوره ضمن خدمت مددکاری اجتماعی :۹۹۵۰۶۸۲۳

تاریخ آزمون اول ضمن خدمت مددکاری اجتماعی :۹ مهر ۹۹ -ساعت ۱۰ صبح الی ۲ مهر ۹۹ ساعت ۱۰ صبح

جلسه اول ضمن خدمت مددکاری اجتماعی :آشنایی با حرفه مددکاری اجتماعی ، آَشنایی با نظام پیشگیری و سطح بندی خدمت

جلسه دو ضمن خدمت مددکاری اجتماعی : آسیبهای دانش آموزی تاریخ آزمون دوم ضمن خدمت مددکاری اجتماعی :۱۶ مهر ۹۹ -ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹ مهر ۹۹ ساعت ۱۰ صبح

جلسه سوم ضمن خدمت مددکاری اجتماعی : منابع اجتماعی ویژه گروه های مختلف – بخش اول

جلسه چهارم ضمن خدمت مددکاری اجتماعی  : منابع اجتماعی ویژه گروه های مختلف – بخش دوم ، سایر تاریخ آزمون نهایی ضمن خدمت مددکاری اجتماعی  از کل جلسات:۲۴ مهر ۹۹ -ساعت ۱۰ صبح الی ۲۷ مهر ۹۹ ساعت ۱۰ صبح

برای دانلود کلیک کنید

اطلاعیه های مرتبط

بعد از خرید این محصول در مدت نیم ساعت به ایمیلتان ارسال میگردد. لطفا ایمیل صحیح وارد کنید و اگر هنگام خرید ایمیل صحیح نداشتید یا ایمیلتان را اشتباه وارد کردید از طریق تلگرام یا واتس آپ با پشتیبانی در تماس باشید.

برای دانلود کلیک کنید

30 Oct 2020